• ul. Piekarska 57,
    43-300 Bielsko-Biała
  • +48 33 814 82 17
  • Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.

OSIEDLE SARNI STOK

Kopleks mieszkaniowy na SARNIM STOKU w Bielsku-Białej to przykład nowoczesnej, kameralnej zabudowy o podwyższonym standardzie. Ostatni, trzeci etap inwestycji to kompleks 4 eleganckich budynków wielorodzinnych zlokalizowany w rejonie osiedla Sarni Stok. Osiedle położone jest na łagodnym wzniesieniu Trzy Lipki, z którego rozciąga się malowniczy widok na panoramę miasta i zielone pasma Beskidów. Usytuowanie inwestycji w zacisznej, zielonej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum, gwarantuje komfort i wygodę w codziennym życiu.
Mieszkania na SARNIM STOKU  to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w miejscu łączącym zalety życia w nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym z bezpośrednim kontaktem z przyrodą.
W ofercie znajdują się 1, 2 i 3 pokojowe wygodne i przestronne mieszkania o powierzchni od 35 do 79m2. Zdecydowana większość balkonów i tarasów widokowych usytuowana jest od wschodniej lub zachodniej strony. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.
Dzięki windom obsługującym wszystkie kondygnacje łącznie z podziemnym garażem budynki są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. W części piwnicznej zlokalizowane są garaże z miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia gospodarcze.

Powrót do zrealizowanych