• ul. Piekarska 57,
    43-300 Bielsko-Biała
  • +48 33 814 82 17
  • Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.
Generalne wykonawstwo

Generalne wykonawstwo

Działamy w formule "Zaprojektuj i Wybuduj" oraz w systemie generalnego wykonawstwa.

Generalne wykonawstwo

Działamy w formule "Zaprojektuj i Wybuduj" oraz w systemie generalnego wykonawstwa.

Grupa Inbud Bielsko działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. 

Nasze 42-letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w formule Projektuj i Buduj.

 

Dysponując własną pracownią projektową, w której pracują doświadczeni architekci i konstruktorzy oraz wykwalifikowaną kadrą inżynierską, oferujemy naszym Klientom kompleksowe przygotowanie oraz realizację każdego zamierzenia inwestycyjnego, począwszy od wyboru gruntu, dopełnienia procedur formalno-prawnych poprzez wykonanie projektu do jego realizacji.

Pracownia projektowa

Pracownia projektowa

 

Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem ASTRON - światowego lidera w produkcji obiektów w konstrukcji stalowej. Współpraca z firmą ASTRON pozwoliła nam zaoferować Klientom rozwiązania o najwyższym światowym standardzie z możliwością pełnego dostosowania do indywidualnych potrzeb Inwestora.

Hale stalowe Astron

Hale stalowe Astron

 

W dążeniu do jak największej elastyczności, niezależności od firm podwykonawczych oraz dostawców stworzyliśmy w ramach naszej firmy:

  • Zakład Konstrukcji Prefabrykowanych OPTIPREF – który wytwarza prefabrykaty żelbetowe które wykorzystujemy przy budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym www.optipref.pl
  • Zakład Robót Inżynieryjnych – który dysponuje własną baza sprzętową i wykonuje roboty ziemne, stabilizacje gruntów, roboty drogowe sieci i przyłącza.
  • Zakład Konstrukcji Stalowych - który wytwarza na potrzeby naszych budów konstrukcje stalowe.

Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzuje funkcjonalność, unikalne rozwiązania projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale.

Deweloper

Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Przedsięwzięcia deweloperskie

Inwestycje deweloperskie

 

Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku oraz chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie posiadamy w ofercie szeroki wybór nieruchomości z przeznaczeniem pod zabudowę przemysłową oraz nieruchomości zabudowane (obiekty przemysłowe) z możliwością adaptacji i przystosowania ich do potrzeb Klienta.

Nieruchomości przemysłowe

Nieruchomości przemysłowe